Szanowni Nauczyciele i Uczestnicy konkursu „Laptop na Bank”
Z wielką przyjemnością obserwowaliśmy wysoki poziom rywalizacji Uczestników konkursu „Laptop na Bank”. Mamy nadzieję, że konkurs spodobał się Wam.
Poniżej przedstawiamy osiemdziesiątkę Uczestników, którzy zakwalifikowali się do półfinału, który odbędzie się 22 grudnia 2016 r.

Województwo Imię i identyfikator Miasto Szkoła
dolnośląskie Gabriela – klga2bs2e Wrocław Liceum Ogólnokształcące Nr XIV im. Polonii Belgijs
dolnośląskie Grzegorz – stgr67ec7 Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr III Wrocław
dolnośląskie Janusz – pija7ds8b Wrocław Liceum Ogólnokształcące Nr III we Wrocławiu
dolnośląskie Karolina – kakaef43a Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr III Wrocław
dolnośląskie Szymon – kisz73rec Wrocław Liceum Ogólnokształcące Nr XIV im. Polonii Belgijs
kujawsko-pomorskie Joanna – dajo4cb43 Bydgoszcz Technikum Ekonomiczne Nr 1
kujawsko-pomorskie Kacper – lika5cr64 Włocławek Zespół Szkół Elektrycznych
kujawsko-pomorskie Karolina – kuka5a5rs Mogilno Zespół Szkół
kujawsko-pomorskie Marta – mimafa8re Bydgoszcz Technikum Ekonomiczne Nr 1
kujawsko-pomorskie Norbert – zuno9e8s7 Włocławek Zespół Szkół Elektrycznych
lubelskie Kamila – lekae9d8e Włodawa ZSZ NR 1i II LO we Włodawie
lubelskie Maksymilian – kuma5972d Lublin I Liceum Ogólnokształcące im.Stanisława Staszica
lubelskie Mikołaj – komid7f6a Radzyń Podlaski I Liceum Ogólnokształcące w Radzyniu Podlaskim
lubelskie Patryk – dopasc4d8 Lublin XXIII Liceum Ogólnokształcące
lubelskie Radosław – jarac9993 Lublin I Liceum Ogólnokształcące im.Stanisława Staszica
lubuskie Kacper – gekasse58 Zielona Góra Zespół Szkół Akademickich
lubuskie Kacper – hekaa7s59 Zielona Góra I Liceum Ogólnokształcące w Zielonej
lubuskie Katarzyna – skkac847b Zielona Góra I Liceum Ogólnokształcące w Zielonej
lubuskie Natalia – wina5a935 Zielona Góra Zespół Szkół Ekonomicznych
lubuskie Oskar – dros752c5 Zielona Góra I Liceum Ogólnokształcące w Zielonej
łódzkie Kacper – zakasbf2s Łódź VI LO
łódzkie Karolina – kakas7rsr Łódź VI LO
łódzkie Klara – zakl94567 Zduńska Wola II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II
łódzkie Krzysztof – blkreb4be Łódź I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Łodzi
łódzkie Michał – trmi9e5ra Tomaszów Mazowiecki II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego
małopolskie Bartosz – ocba487e3 Limanowa I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Orkana
małopolskie Franciszek – bifracrcf Kraków V Liceum Ogólnokształcące im. A.Witkowskiego
małopolskie Juliusz – krjuf74ff Kraków V Liceum Ogólnokształcące im. A.Witkowskiego
małopolskie Krzysztof – kokras437 Wieliczka PCKZiU – Technikum w Wieliczce
małopolskie Szymon – zaszf6b7s Olkusz Zespół Szkół nr 3 im. Antoniego Kocjana
mazowieckie Anna – bian2882d Warszawa Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1
mazowieckie Bartek – beba3sf98 Warszawa Zespół Szkół Nr 10 im. Stanisława Staszica w Warszawie
mazowieckie Bartosz – krbas346d Płock L.O. im. Marsz. St. Małachowskiego
mazowieckie Gabriel – segabr7rf Płock L.O. im. Marsz. St. Małachowskiego
mazowieckie Michał – kumi3ec9e Warszawa Meridian International School
opolskie Dominika – bodo25ss5 Strzelce Opolskie CKZiU Strzelce Opolskie
opolskie Gabriela – migad4rbe Brzeg Liceum Ogólnokształcące im. Z. Herberta w Brzegu
opolskie Marta – memacassa Opole Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr III
opolskie Marta – wimac583b Opole Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr III
opolskie Piotr – czpi6c7sc Opole Zespół Szkół Ekonomicznych w Opolu
podkarpackie Dominik – owdo53s6s Nisko Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego
podkarpackie Justyna – toju26d5s Mielec Zespół Szkół Ekonomicznych w Mielcu
podkarpackie Katarzyna – daka39d62 Nisko Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego
podkarpackie Wit – sewi86a49 Werynia 501 Zespół Szkół Agrotechniczno-Ekonomicznych w Weryni
podkarpackie Witas – juwi9srfc Werynia 501 Zespół Szkół Agrotechniczno-Ekonomicznych w Weryni
podlaskie Beata – pibe398rd Grajewo Zespół Szkół Nr 2 im. 9. PSK w Grajewie
podlaskie Magdalena – dema54834 Łomża Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6
podlaskie Mateusz – bumas9f2a Grajewo Zespół Szkół Nr 2 im. 9. PSK w Grajewie
podlaskie Natalia – ranae6adf Białystok Zespół Szkół Handlowo-Ekonomicznych w Białymstoku
podlaskie Rafał – koradc6r7 Grajewo Zespół Szkół Nr 2 im. 9. PSK w Grajewie
pomorskie Grzegorz – gdgrscr3b Starogard Gdański I Liceum Ogólnokształcące
pomorskie Marcel – bomaara2d Kwidzyn ZSP NR 2 w Kwidzynie
pomorskie Marek – koma2233b Gdańsk V Liceum Ogólnokształcące im. St. Żeromskiego
pomorskie Oskar – miosa6br5 Gdańsk V Liceum Ogólnokształcące im. St. Żeromskiego
pomorskie Paweł – lupa7asd3 Starogard Gdański I Liceum Ogólnokształcące
śląskie Bartosz – stba7eea8 Częstochowa IX Liceum Ogólnokształcące im C.K. Norwida
śląskie Ewa – heew5cb99 Pszczyna Powiatowy Zespół Szkół nr 2 im. Karola Miarki
śląskie Nikodem – banisr2cf Bytom Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
śląskie Szymon – lisz8f3d3 Wodzisław Śląski Technikum nr3 w Wodzisławiu Ślaskim
śląskie Tomasz – matocre34 Częstochowa Techniczne Zakłady Naukowe
świętokrzyskie Adrian – oladbcssb Kielce Liceum Ogólnokształcące im. św. Jadwigi Królowej
świętokrzyskie Łukasz – balur2sd9 Kielce II Liceum Ogólnokształcące im. J. Śniadeckiego
świętokrzyskie Magdalena – kamasbb43 Kielce VI LO im. Juliusza Słowackiego
świętokrzyskie Michał – komi7ebb7 Busko-Zdrój Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych
świętokrzyskie Wojciech – wiwo87262 Kielce II Liceum Ogólnokształcące
warmińsko-mazurskie Hubert – sahu2c3er Mrągowo Zespół Szkół Zawodowych
warmińsko-mazurskie Julia – kaju3de99 Elbląg II Liceum Ogólnokształcące w Elblągu
warmińsko-mazurskie Mateusz – komabbb49 Bartoszyce Liceum Ogólnokształcące
warmińsko-mazurskie Michał – zwmir3de2 Kętrzyn Zespół Szkół im. Marii Curie Skłodowskiej
warmińsko-mazurskie Oskar – brosaf8s8 Mrągowo Zespół Szkół Zawodowych
wielkopolskie Adam – stad3ad45 Poznań Zespół Szkół Ekonomicznych im. S. Staszica
wielkopolskie Antoni – baan36479 Poznań II Liceum Ogólnokształcące
wielkopolskie Konstanty – kiko6ae59 Grodzisk Wielkopolski Liceum Ogólnokształcące im. Słowackiego
wielkopolskie Maciej – lemaasb5d Września Zespół Szkół Politechnicznych
wielkopolskie Maksym – kema39e5a Poznań II Liceum Ogólnokształcące
zachodniopomorskie Aleksandra – fual56cr3 Szczecin XIII Liceum Ogólnokształcące
zachodniopomorskie Cezary – nice7ere2 Trzebiatów ZSP im. Zbigniewa Herberta
zachodniopomorskie Michał – jamirer6d Szczecin Katolickie Liceum Ogólnokształcące
zachodniopomorskie Patryk – patoe24s3 Szczecin II LO im. Mieszka I w Szczecinie
zachodniopomorskie Szymon – frszfbce2 Szczecin XIII Liceum Ogólnokształcące