Szanowni Państwo,

Edukacyjna Fundacja im. prof. Romana Czerneckiego EFC organizuje drugą edycję konkursu  Nagroda im. prof. Romana Czerneckiego. Jest  to  szczególne wyróżnienie dla autorów publikujących prace, które stanowią pogłębiony głos w debacie na temat szkolnictwa i nauczania w Polsce.

Począwszy od marca br., do konkursu można zgłaszać artykuły publikowane w mediach oraz publikowane prace naukowe i popularnonaukowe na temat edukacji. Prace będą oceniane przez szerokie grono specjalistów. Autorzy publikacji, które według kapituły istotnie przyczyniają się do rozwoju rzeczywistości szkolnej i akademickiej, otrzymają nagrody pieniężne o łącznej wartości 10.000 zł. w każdej kategorii konkursu podczas uroczystej gali w listopadzie br.

Dla osób, które chciałyby zachęcić swoje koleżanki i swoich kolegów z uczelni, instytutu, redakcji lub innej instytucji do udziału w konkursie, zamieszczamy załącznik z ulotką oraz z plakatem zapraszającym do udziału w konkursie. Plakat można ściągnąć, wydrukować i powiesić w odpowiednim miejscu, do czego gorąco zachęcamy!

 

Więcej informacji na temat konkursu znajdziecie Państwo na stronie  www.efc.edu.pl/NagrodaCzerneckiego.

Patronat medialny nad Konkursem: Res Publica Nowa i Radio Kampus.

Z poważaniem

Edukacyjna Fundacja im. prof. Romana Czerneckiego EFC