Szanowni Nauczyciele języków obcych i nie tylko…

 

W nawiązaniu do corocznego święta języków, a także wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom (na zorganizowanie  zajęć stacjonarnych) serdecznie zapraszamy we wtorek, 29 września o godz. 15.00 do Regionalnego Zespołu Placówek Wsparcia Edukacji w Opolu na warsztaty w ramach  Europejskiego Dnia Języka!

Przygotowaliśmy dla Państwa warsztaty, które odbędą się  w kameralnej atmosferze, w małych grupach z lekkim dystansem 😊, aby zapewnić jak najbezpieczniejsze warunki.

W tym roku spotkanie pod nazwą Europejski Dzień Języków (inter)AKTYWNIE! dedykowane jest nauczycielom języków obcych, ale także wszystkim zainteresowanym poznaniem nowych metod pracy i narzędzi. W programie warsztatów będą m. in. gry edukacyjne (z możliwością wykorzystania do wszystkich poziomów i różnych przedmiotów), narzędzia IT i pomysły na ich wykorzystanie w pracy z uczniami, język obcy w ujęciu zawodowym! Gwarantujemy doświadczoną kadrę trenerów i mnóstwo pomysłów na ciekawe zajęcia.

 

Spotkanie zaplanowane jest na 29 września w godz. 15.00-18.15 w siedzibie głównej RZPWE w Opolu, ul. Głogowska 27.  Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Tradycyjnie zaprosiliśmy Wydawnictwa, które zapoznają Państwa ze swoją ofertą. Warsztaty będą odbywać się w dwóch turach po 90 minut. Można zapisać się maksymalnie na dwa warsztaty korzystając z poniższych linków.

Termin rekrutacji mija 25.09.2020r. Liczba miejsc ograniczona.

 

I TURA godz. 15.00-16.30

 

Warsztat 1  Games that teach

Warsztat 2  Język obcy w ujęciu zawodowym

Warsztat 3  Wakelet, czyli lekcja w jednym miejscu

Warsztat 4  Zaszyfrowany edu- room w genial.ly

 

II TURA godz. 16.45-18.15

Warsztat 1  Games that teach

Warsztat 2 Dzień Odkrywców  Zawodów

Warsztat 3  Wakelet, czyli lekcja w jednym miejscu

Warsztat 4 Zaszyfrowany edu-room w genial.ly

 

Pozdrawiam  i zapraszam. Do zobaczenia w RCRE